طرح بیعت منتظران با امام زمان (عج).

:::::: پست ثابت::::

بسم الله الرحمن الرحیم

به گمانم، یکی از اسرارآمیزترین شب های تاریخ بشر، شب نهم محرم الحرام سال 61 ه.ق مقارن با شب بیستم مهر سال 59 ه.ش است. آنک که در بیابانی خشک، پر از تشنگی و گرسنگی (مگر می شود بدون نوشیدن آب، نان خشکیده فرو برد در گلو)، نوه پیامبر رحمت محمد مصطفی (ص)، و فرزند علی بن ابیطالب (ع) و فاطمه زهرا (س)، همان سرور جوانان اهل بهشت، یعنی حسین بن علی (ع) با اهل بیت مطهرش و نیز اصحاب و انصار بزرگوارش، که در آن شب پر بود آسمان از ناله ها و ضجه های بی رمق کودکان و اشک همدردی مادران شان، قریب به یکصد مرد جنگی در برابر چند ده هزار دژخیم پست، که بیشترشان از منتظران آن حضرت بودند، به فردای جنگ می اندیشیدند در اندیشه کلام امام شان که «امشب برای یاران صالحم، آخرین شب حیات مادی خواهد بود، و همه مختارند در ماندن یا رفتن، نیک بیندیشید و نیک برگزینید ...»

آنگاه جماعتی همراه امام از صحرای عرفات تا خود نینوا، از یاران برگزیده، امام شناس، اما متزلزل، در تردید و در فشار و در قبض، بر اصرار همسران شان، یا به خاطر یتیمی کودکان شان، یا از هول از دست دادن اموال و املاک شان، و یا از ترس جان شان، آنگاه که به جدی بودن مرگ شان پی بردند، در تاریکی شب گریختند و بیعت با امام زمان خویش را به دو روز باقی مانده حیات پوچ شان فروختند؛ اما آنانکه ماندند در آن شب عظیم، عاشقانه با امام خویش، بلکه با خدای خویش بیعت نمودند که فردا روز تا جان در بدن دارند از حریم مقدس ولایت و امامت دفاع کنند و البته چه خوش درخشیدند، عباس ها و حبیب ها و حرّها و زهیرها.

اما امروز، امامی دیگر از سلاله پاکان، کاملترین انسان، حجة ابن الحسن العسگری (ع)، ندای «هل من ناصر ینصرنی» سر داده و برای خروش و خروجش یار می طلبد و سرباز می خواهد. آری امام زمان ما نیز در روز عاشورا بر می خیزد تا میراث زمین را به بندگان صالح خداوند بازگرداند؛ و آن روز بسیار نزدیک است، انشاالله.

و من امروز بر این اندیشه ام که با مهدی حسین (ع) بیعت کنم و عهد ببندم که تا جان در بدن دارم با او باشم و یاری اش نمایم و این بیعت را بیعتی راستین بین خود و امام زمان (ع) بدانم.

سرورانم! نیک بیندیشید و هرگاه شما نیز بر این عقیده راسخ شدید که «من می توانم یک سرباز مهدی (ع) باشم اگر او بخواهد، و هر آن که مولایم فرمان دهد، حاضرم با تمام وجودم، خانه و کاشانه، کسب و کار، همسر و فرزندان، و هر آنچه دارم را به خدای شان سپرده، و جان ناقابل خود را فدای نام مهدی، راه مهدی و روی ماه مهدی کنم» بسم الله؛ این بیعت نامه و امضاء مبارک شما.

بدانید هر آنکس که با خلیفة الله الاعظم، یعنی امام زمان (ع) بیعت نماید، در واقع با خداوند عهد می بندد که «البیعت لله»؛ البته پایداران بر عهد و پیمان با خداوند رستگاران عالمند و وای به حال عهدشکنان ...

همرزمان بزرگوارم، پس از مطالعه دقیق متن این بیعت نامه، هرگاه به امضاء آن اطمینان یافتید، از همین لحظه می توانید نام تان را در بخش نظرات همین پست اعلام فرمایید تا انشاالله نام های مبارک تان در زیر بیعت نامه درج گردد.

امید آنکه به واسطه این بیعت، اسم شریف تان در دفتر اصحاب المهدی (ع) درج شود انشاالله.

بیعت نامه

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

به خلیفة الله الاعظم، حضرت ولی عصر، صاحب الزمان، امام و وصی پیامبر اسلام (ص)، مولانا حجة ابن الحسن العسگری (ع)

از ........ بنده خدا

سلام بر سرور و مهتر عالم امکان، و عزیز بهتر از جان، آقام مهدی موعود (ع)، که منجی عالم فانی است بر وجهه باقی؛

به محضر آن حضرت والامقام عرض می شود که این حقیر از صمیم قلبم، و اعماق وجودم به شما عشق و ارادت می ورزم و بهشت را دیدار روی نازنین حضرت تان می دانم. بر شما پوشیده نیست که با چه شوق زایدالوصفی آرزوی دیدار حضرت تان را دارم.

این بیعت و اقراری است که به محضرتان تقدیم می دارم. این حقیر، در کمال صحت عقل و با تمام وجودم، روحم، جسمم، و جانم با شما بیعت می نمایم و از لحظه امضاء این بیعت نامه به صورت آماده باش، آماده فراخوانی برای سربازی و سرباختن، و گذشتن از مال و جان و همه زندگیم، که اصالتاً در ید ولایی آن امام همام قرار داشته و دارد؛ اختیاراً نیز آنان را با کمال میل و از سر رضا و عشق و اشتیاق، در طبق اخلاص نهاده و در کف پای جانبخش آن امام عزیز، حاضر به فدا کردن می باشم.

انشاالله که بتوانم چه قبل از ظهور، و چه در زمان ظهور حضرت تان، سربازی مطیع برای اوامر آن ولی خداوند، بهترین سفیر تبلیغ و مروج فرهنگ مهدوی، و کوشا در راه تحقق اهداف الهی تان باشم.

منتظر و سرباز کوچک تان..... ..

1.محسن2.راحیل3.دنیا4.بارانه5.اشک گل6.رقیه7.سحر 8.طلعت 9.سحر 10.نیلوفر سرخ

11.( نام شما)

12.(نام شما)

13.(نام شما)

و ...

/ 16 نظر / 73 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طلعت.

ان شاالله امام زمان ما رو قبول کنه.

سحر منتظرالمهدی

سلام با *وایبر ارسال مستقیم اطلاعات به رژيم صهیونیستی *بروزم سر بزنید یا علی

سحر منتظرالمهدی

سلام با *وایبر ارسال مستقیم اطلاعات به رژيم صهیونیستی *بروزم سر بزنید یا علی

منتظر منتقم فاطمه

مرتضی و زهرا

حسین علاقه بند

به امید قبولی در این آزمون بزرگ انشا الله

حمیده

اقا کمتر از انم که سربازت باشم

حسن سیدزاده

من بیعت میکنم

نجمه عبدالله پور

بسم الله الرحن الزحیم اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ان شا الله نام من و خواهرم نرگس عبدالله پو و مادرم فاطمه کریمی رو هم در بیعت نامه درج کنید. خداوند خیر به همه شما عنایت کند التماس دعا اللهم عجل لولیک الفرج